Formularz zwrotu

ZWROT - ODSTĄPIENIE OD UMOWY SPRZEDAŻY

ILE MAM CZASU NA ZWROT PRODUKTU?
Klient, będący Konsumentem może dokonać zwrotu - odstąpić od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem e-sklepu na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie (na adres: 

ŚWIETLIK F. H. z siedzibą w Piotrkowie Tryb, adres: ul. Przedborska 40, 97-300 Piotrków Tryb.) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (na adres: swietlik@om.pl ) w terminie 14 dni od dnia doręczenia towaru.

JAKIE WARUNKI MUSI SPEŁNIĆ PRODUKT KTÓRY CHCĘ ZWRÓCIĆ?
Zwracany produkt musi być odesłany w takim samym stanie w jakim został doręczony, nie może być uszkodzony czy zniszczony, nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne metki oraz w miarę możliwości Klienta również oryginalne opakowanie.

W JAKIM TERMINIE E-SKLEP  ZREALIZUJE MÓJ ZWROT?
W terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o zwrocie –odstąpieniu od umowy, Sprzedawca zobowiązany jest zwrócić Klientowi będącemu Konsumentem dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostawy towaru innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany w e-sklepie. Sprzedający oświadcza, iż jest uprawniony do wstrzymania się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta z tytułu umowy sprzedaży w przypadku jego odstąpienia od umowy do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania towaru skierowanego na adres poczty elektronicznej swietlik@om.pl .

ABY ZWRÓCIĆ PRODUKT, KTÓRY ZOSTAŁ ZAKUPIONY W E-SKLEPIE , NALEŻY:

  1. Dokładnie zapakować i zabezpieczyć produkt.
  2. Wypełnić formularz zwrotu, który został wysłany wraz z produktem (jeśli nie posiadają Państwo formularza można go wydrukować tutaj - Formularz).
  3. Zwracany towar z dołączonym formularzem zwrotu - odstąpienia, dowodem zakupu (np. paragonem), prosimy o odesłać na adres:

ŚWIETLIK F. H.  ul. Przedborska 40, 97-300 Piotrków Tryb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl